از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن) ::: بزرگترین عیب برای دنیا همین بس که بی‌وفاست. (حضرت علی علیه‌السلام) ::: عقل جز از طریق پیروی از حق کامل نمی شود.مام حسین (ع) ::: بپرهیز از ستم روا داشتن بر کسی که جز خداوند عزّوجلّ یاوری ندارد.امام حسین (ع) ::: بى نيازى از عذر خواهى، گرامى تر از عذر راستين است.امام علی (ع) ::: بنده دیگران مباش؛ در حالى که خداوند تو را آزاد آفریده است.امام علی (ع) ::: از کسانی مباش که برای دیگران که گناهی کمتر از او دارند نگران، و بیش از آنچه که عمل کرده امیدوار است.امام علی (ع)

آموزش زبان فرانسوی

مسیر طی شده : محصولات » رسانه و آموزش » زبان آموزی درخانه

مبلغ قابل پرداخت : 0 ریال


ارتباط گرفتن و کشف دنیایی تازه و ارائه افکار و دیدگاههای خود برای آنان که فقط بخاطر زبان های مختلفمان باهم فاصله داریم.

تعداد بازدید :

486


  • رنگ بندی :
نا موجود

اطلاعات تکمیلی :

زبان آموزی به عنوان پیش شرط ارتباط دوسویه با دیگر انسانها که علیرغم فاصله جغرافیایی دارای علایق و و جوه مشترکند و به ذهن و احساس یکدیگر احترام میگذارند.

اگر چه همدلی همیشه بر همزبانی سابق بوده و هست اما پل ارتباطی انسانها گفتگو و مفاهمه ابتدایی براساس زبان است که بشر و سلایق انها را به هم نزدیک میکند.

مجموعه های نرم افزاری آموشی موجود برای پر کردن زمانهای مختلف و سازگار با انواع محیطهای سخت افزاری و توسط شرکتهای شناسنامه دار تهیه و در بهترین وضعیت توزیع میشود تا هر کسی متناسب با کار و فعالیت روزانه بتواند از اوقات خالی خود به نفع یادگیری استفاده کند.

شما با تهیه محصول اورجینال و دارای ضمانت و پشتیبانی با خیالی آسوده از وجود امتیاز همراهی یک شرکت تنها و تنها بر یادگیری تمرکز میکنید و وجود هر پرسشی با پاسخ مناسب همره است.

میتوانید باما شروع کنید